van4rent.cz logo 2

Kde nás najdete?

Vídeňská 297/99, 639 00 Brno

Zavolejte nám

+420 778 482 101

Sledujte nás:

Dovoz Aut z EU

Zakázkový dovoz vozidel ze zahraničí

Přivezeme Vám auto podle představ a úplně bez starostí.

Nejčastěji jezdíme pro auta do Německa, ale není problém prohledat i zbytek Evropy. Vyberte si rodinné SUV, sportovní nebo třeba elektro auto jakékoliv značky a zbytek nechte na nás. Vozidlo prověříme online i osobně, zařídíme odvoz i nutné papírování, přihlášení a pojištění.

Vám tak zbývá jediné a to těšit se na nový vůz. A to stejné platí i pro dodávky.

Prověříme vám vybrané vozidlo a postaráme se o bezstarostný průběh

Z jakých značek vozidel můžete vybírat?

Značkou vozu nejste omezeni. Nerozhoduje značka, typ ani pohon vozidla. Každé vozidlo prověřujeme individuálně.

Je pravda, že dlouhodobě pronajímáme vozy značek Alfa Romeo a Volvo, popř. dodávky Peugeot nebo Fiat, ale u dovozu zákazníka nijak neomezujeme.

Zákazník si sám vybere auto na doporučených serverech a portálech. 

Po výběru zákazníkem a po vzájemné konzultaci společně zvolíme 1-3 auta, které nám dávají smysl. Ty následně začneme prověřovat a podle zjištěných závad se rozhodneme, jestli pro auto vyrazíme nebo budeme hledat dál.

Kontrolou VIN kódu vozidla v systému výrobce si zodpovíme otázku, zda se shodují informace o vozidle od prodejce s konkrétním vozem. Zjišťujeme doložitelnou historii. Tedy deklarovaný stav kilometrů, provedené servisní úkony, svolávací akce, pojistné události a jejich rozsah. Víme, zda má za sebou případné opravy a detailní informace o celkovém provozu.

Vše je závislé od výrobce vozidla. U některých bohužel není dostupná ucelená databáze servisní historie, to je ale na individuální posouzení.

Umíme zajistit financování vašeho nového vozu jak pro fyzické, tak pro právnické osoby. 

Platba samotného vozidla probíhá při nakládce auta u prodejce, proto je potřeba mít tuto otázku při odjezdu do zahraničí již vyřešenou.

Automobil nakládáme a díky své dopravní službě převážíme do ČR. Papírování je už na nás.

Běhání po úřadech, dovozové evidenční kontroly, STK a všechny další potřebné formality vyřešíme během několika málo pracovních dní. Individuálně pak řešíme možné opravy nebo servis automobilu.

Zazvoní Vám telefon a můžete se stavit pro své nové auto. Bude čekat připravené k odjezdu.

Cena dovozu?

Cenu řešíme vždy s každým zákazníkem individuálně podle typu vozidla, podle vzdálenosti dovozu nebo podle toho kolik aut po cestě zkoušíme. Záleží taky na počtu služeb, které řešíme.

Napište nám nebo zavolejte a cenu vám upřesníme podle vašich požadavků.

Často kladené dotazy

Odpovídáme na nejčastější otázky, které od svých zákazníků slyšíme.

Pro koho jsou určeny naše služby?

Dovozové služby jsou určeny jak pro fyzické osoby tak pro právnické osoby - firmy.

Jak probíhá prověření vozidla?

Kontrolou VIN kódu vozidla v systému výrobce si zodpovíme otázku, zda se shodují informace o vozidle od prodejce s konkrétním vozem. Zjišťujeme doložitelnou historii, tedy deklarovaný stav kilometrů, provedené servisní úkony, svolávací akce, pojistné události a jejich rozsah. Víme, zda má za sebou případné opravy a detailní informace o celkovém provozu. Vše je odvislé od výrobce, u některých bohužel není dostupná ucelená databáze servisní historie, to je ale na individuální posouzení.

Co musí řešit dovozce před přihlášením v ČR?

Dovozovou evidenční kontrolu u mladších vozidel nebo u vozidel s platnou STK z Německa, kterou již naštěstí zákon v ČR akceptuje. Případně technické kontroly pro individuální dovozy ze zahraničí na kterékoli STK a měření emisí. Poté lze vozidlo registrovat v České republice.

Jak vozidlo přivezeme?

Využíváme vlastních přepravních služeb, ke kterým máme stoprocentní důvěru. Navíc můžeme konkurovat jiným dovozcům cenou, která je nižší než u konkurence.

napište nám