van4rent.cz logo 2

Kde nás najdete?

Vídeňská 297/99, 639 00 Brno

Zavolejte nám

+420 778 482 101

Sledujte nás:

Kontakty

Otvírací doba

Kontaktní informace

Kde nás najdete?

Vozidlo je k vyzvednutí na adrese:

Městská hromadná doprava

Dostanete se k nám tramvají, trolejbusem i autobusem do zastávky Pisárky a pak pěšky cca 200 metrů k budově Nového Tuzexu.

Co děláme a kdo jsme?

Společnost TRAFFIC SPEED CARGONET s.r.o. poskytuje široké služby pro motoristy. V našem portfoliu služeb naleznete kromě půjčovny dodávek Brno také maloobchodní a velkoobchodní prodej olejů a maziv a také prodej olejových filtrů pro Vaše vozidla. Jsme také oficiální prodejce olejů Aviaticon pro ČR a SR. V následujícím textu naleznete podrobnosti a jednotlivých segmentech nabízených služeb.

Dodávky připravené k Vaší spokojenosti!

Provozujeme půjčovnu dodávek v Brně, kde poskytujeme k zapůjčení dodávková vozidla různých provedení. Můžete si vybrat dodávku přesně podle Vašich požadavků. V nabídce naleznete od vozidel pro přepravu menších nákladů vhodných do městského provozu po vozidlo Peugeot s největší ložnou plochou modelu Boxer, vhodného pro přepravu objemných nákladů. Všechny dodávky jsou v bezvadném technickém stavu a připravena k Vaší spokojenosti.

Velkoobchodní prodej olejů

Nabízíme velkoobchodní prodej motorových olejů a průmyslových maziv různých značek. Kompletní nabídku velkoobchodního prodeje naleznete na stránce oiltrading.cz.

Jsme výhradním prodejcem motorových olejů německé značky Aviaticon pro ČR a SR. Díky spolupráci s firmou Finke Mineralölwerk GmbH, která je výrobcem maziv značky Aviaticon, Vám můžeme nabídnout nejen velkoobchodní prodej, ale také komisní prodej olejů. Komisní prodej je vhodný např. pro čerpací stanice nebo prodejce náhradních dílů, atd.

Veškeré podrobnosti jsou k dispozici na aviaticon.cz.

Maloobchodní prodej olejů

Pro maloodběratele poskytujeme prodej motorových olejů, maziv a olejových filtrů. V nabídce naleznete širokou paletu produktů od rozmanitých výrobců (AviaticonCastrolShell, atd.). Všechny nabízené oleje se snažíme poskytovat v co možná nejnižších cenách. Nabízíme i prodej olejů rozlévaných, které jsou ještě ekonomičtější variantou k olejům v originálních baleních. Služeb maloobchodního prodeje olejů, maziv a olejových filtrů využijte náš e-shop e-oleje.cz.